Svētku noskaņojums Višķu pagastā

Ziemassvētku laiks ir kopā būšanas laiks, un, lai gan šogad nevaram pulcēties un tikties plašākā lokā, joprojām varam izmantot šo brīdi, lai Ziemassvētku noskaņas baudītu kopā ar pašiem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Aicinām lielākas un mazākas ģimenes, elpojot svaigu gaisu, paviesoties pie Višķu pagasta Ziemassvētku egles Višķu estrādē vai vērojot skaisto Jaungada Salavecīšu vilcieniņu pie Špoģu mūzikas un mākslas skolas. Radīsim svētku prieku sev un saviem ģimenes locekļiem. Pa ceļam papriecāsimies arī par krāšņajiem rotājumiem pie privātmājām, to dārzos, pagalmos un logos!

Protams, lūkojot eglītes un dekorācijas, atceramies par valstī noteiktajiem ierobežojumiem, ievērojam distanci un esam atbildīgi par savu un līdzcilvēku veselību!

Rit 2020.gada pēdējās nedēļas. Labi saprotam un jūtam šis gads bija citādāks, emocionāli grūtāks nekā iepriekšējie. Kā katrās grūtībās, arī šī gada pārbaudījumos ir piedzīvots daudz kas vērtīgs un īsts. Lai mums izdodas saglabāt un vairot prieku un saglabāt smaidu, kas šoziem paslēpies zem sejas maskas.

Noķersim Ziemassvētku un Jaungada sajūtu – svētku radīšanas procesā kopā ar saviem mājiniekiem. Lai mūs ieskauj gaišas domas un sirds siltums !

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2021. Gadu!

Višķu pagasta Sabiedriskā centra vadītājs Jānis Belkovskis