Ziemassvētku un Jaungada pasākumi Višķu pagastā

28.decembrī Višķu pagasta sabiedriskajā centrā notika pasākums „ Ciemos pie eglītes”, kas pulcēja ne tikai Višķu pagasta pirmskolas vecuma bērnus, bet arī viņu vecākus, lielākos brāļus un māsas bērnus kā arī bērnus, kuri uz svētkiem atbraukuši pie saviem vecvecākiem. Bērnus rotaļās iesaistīja  Ziemeļbriedis Rūdolfs un viņa palīgi rūķīši. Skanēja bērniem un viņu vecākiem pazīstamas latviešu tautasdziesmas un Ziemassvētku dziesmiņas. Tas viss radīja svētku noskaņojumu, kaut arī dabā nebija jūtama ziema un redzams baltais sniegs.

Ar sajūsmu tika sagaidīts galvenais pasākuma varonis – Salavecis, kurš palīdzēja iedegt svētku egli. Salavecis kopā ar bērniem un viņu vecākiem iesaistījās rotaļās. Svētku zālē valdīja jautrība un svētku noskaņojums. Pasākuma beigās Salavecis uzdāvināja katram saldumu paciņu. Par skaisto ziemassvētku un jaungada dzejoļu deklamēšanu bērni saņēma arī konfektes.  Salavecim  un viņa komandai izdevās uzdāvināt bērniem ziemas un svētku sajūtu.

30.decembrī Višķu pagasta sabiedriskajā centrā  notika Vecgada balle, kas pulcēja gan pagasta iedzīvotājus, gan pagasta viesus. Iedzīvotājus sveica un laba vēlējumus, sagaidot jauno gadu, teica novada domes deputāts Jānis Belkovskis un pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms. Pasākuma dalībniekus ar skaistām maskām un tērpiem iepriecināja pagasta senioru deju kolektīvs “Magones”. Jautrās dejas senioru kolektīva dejotāju izpildījumā radīja jautru noskaņojumu svētku pasākuma dalībniekiem. Atraktīvā pasākuma vadītāja, Špoģu vidusskolas skolotāja Guna Pētersone, visus pasākuma dalībniekus iesaistīja jautrās rotaļās un spēlēs. Aktīvākie pasākuma dalībnieki saņēma pārsteiguma balvas un šokolādes medaļas. Jautru dejas ritmu mūziku vakara gaitā nodrošināja pagasta biedrības “Lauku studija” dīdžeji. Višķu pagasta Vecgada balle dāvāja brīnišķīgas emocijas visiem pasākuma dalībniekiem.

Fotogalerija

Višķu pagasta sabiedriskā centra vadītājs Jānis Belkovskis