Spītējot laikapstākļiem tika atklāta Špoģu Zaļā tirgus sezona

Šī gada 29.aprīlī, spītējot ne pārāk pavasarīgajiem laikapstākļim, lietum un aukstumam, Višķu pagasta pārvaldes Sabiedriskā centra organizēto Kurmīšu svētku ietvaros, biedrība “Višķu attīstībai” atklāja Špoģu Zaļā tirgus tirdzniecības sezonu. Atklāšanā, kapelas “Augusti” skanīgo dziesmu pavadījumā, tirgus apmeklētājiem savu produkciju piedāvāja iegādāties tirgotāji no Līvāniem, Rožupes, Aglonas, Dubnas un Višķiem, kamēr tirgus saimnieki cienāja pircējus ar siltu tēju un pīrādziņiem.

tiek plānots, ka šajā tirgus sezonā, biedrība tirgus dienas organizēs katra mēneša pēdējā sestdienā, tomēr, iepriekš piesakoties (e-pasts spogu_tirgus@inbox.lv, t.25950619), tirgotāji var saņemt atļauju tirdzniecībai arī citā laikā. Tirdzniecība tirgus laukumā ir bezmaksas.
Biedrība “Višķu attīstībai” izsaka pateicību Kurmīšu svētku organizatoriem – Višķu pagasta pārvaldes Sabiedriskajam centram, kā arī tirgotājiem un tirgus apmeklētājiem. Aicinām arī turpmāk iepirkties Špoģu Zaļajā tirgū, šādi atbalstot vietējos uzņēmējus un vietējos produktus.

Biedrības “Višķu attīstībai” valdes priekšsēdētājs