Aicina atbalstīt akciju “Brīnumi Ziemassvētkos”


Bērni tic Svētku brīnumam, ar nepacietību gaida Ziemassvētku vecīša ierašanos un bieži vien neizprot vecāku materiālās problēmas. Savukārt, mūsu spēkos ir ļaut iemirdzēties prieka dzirkstīm bērnu acīs, atskanēt jautriem smiekliem un redzēt gandarījumu vecāku sejās. Kopā mēs mācāmies palīdzēt viens otram un atbalstīt tos, kam klājas grūtāk. —–Materiāli sarežģītos apstākļos šodien nonāk daudzbērnu ģimenes. Nereti šīm ģimenēm vajadzīgā apjomā nav pieejami pārtikas produkti, rotaļlietas un citas ikdienas dzīvē svarīgas lietas.

Daugavpils lietišķo sieviešu klubs OLIVIA Labdarības akciju uzsāka pagājušā gada nogalē, kad ar sabiedrības atbalstu tika savāktas dāvanas vairāk kā 10 000 eiro apjomā. Ziemsvētku priekšvakarā tās tika pasniegtas 135 Daugavpils novada trūcīgām ģimenēm, 18 novada audžuģimenēm, 5 Ilūkstes novada audžuģimenēm, Bērna nama ,,Priedīte” un Kalkūnes bērnu nama bērniem, Sociālajā mājā (Šaurā ielā 28) dzīvojošām ģimenēm ar bērniem.

Arī šogad biedrība “Lietišķo sieviešu klubs OLIVIA” turpina labdarības akciju „Brīnumi Ziemsvētkos” un lūdz Jūs ziedot dāvanas Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada trūcīgām ģimenēm ar bērniem.

IEPĒRKOTIES VEIKALĀ, LŪDZU IEGĀDĀJATIES DĀVINĀŠANAI DOMĀTU PRECI, KURU PĒC APMAKSAS KASĒ NODODIET BRĪVPRĀTĪGAJAI PERSONAI DZELTENAJĀ T-KREKLĀ. Tā būs Jūsu dalība Ziemassvētku labdarības akcijā.

Labdarības akcijas norises laiks:
2014.gada 9. – 14.decembris no plkst. 12.00 līdz 20.00

Labdarības akcijas norises vietas tirdzniecības centros Daugavpilī:
1.RIMI, Cietokšņa ielā 70
2.RIMI, Cietokšņa 60 („Ditton Nams”)
3.RIMI, 18. Novembra 136
4.MAXIMA, Cietokšņa 60
5.MAXIMA, Arhitektu 3
6.MEGO, T/p „Solo”
7.MEGO, Viestura 60
8.MEGO, Aveņu 26
9.MEGO, Raipoles 11a

UZDĀVINĀSIM ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMU VISIEM BĒRNIEM!
Paldies par Jūsu atsaucību!

Informāciju sagatavoja:
Biedrības „Daugavpils lietišķo sieviešu klubs OLIVIA”
valdes priekšsēdētāja I.Gorkina, tālr. 29476304